Avril - Více z napadení

9. listopadu 2011 v 14:44 | Smiukey |  Avril

Útočníci se posmívali Brodymu a nazývali ho debilem
Muž, který udeřil Brodyho Jennera lahví od piva do hlavy v neděli v ranních hodinách, před násilným útokem údajne říkal spoustu nesmyslů... Podle svědka dokonce nazýval Brodyho "debilem"...
Osoba, která incident před hotelem Roosevelt viděla, nám řekla, že se tam útočník objevil ve zcela podnapilém stavu a bezdůvodně vykřikoval urážky na všechny strany.
Brody UDEŘIL toho opilého chlapíka zpátky... Ale jak jsme řekli - NEZAÚTOČIL JAKO PRVNÍ.
Zdroje říkají, že když muž udeřil Brodyho lahví do hlavy, jeho (taktéž opilí) přátelé se přidali a napadli Brodyho s Avril, která stála celou dobu hned vedle Brodyho.
Bylo nám řečeno, že Brody potřeboval na zašití hlavy několik stehů a Avril si především leduje rány - které zahrnují monokl na oku, krvácející nos a spoustu dalších věcí.
Náš zdroj trval na tom, že "Brody a Avril neudělali nic, čím by vyvolali boj... Byla to jen parta opilých lidí, jenže se vymkli z rukou."


celý článek


Chci poděkovat všem mým fanouškům, přátelům a rodině za jejich podporu, kterou mi projevili za poslední dny. Viděla jsem všechny vaše komentáře a četla jsem vaše emaily. Děkuji vám."
A ještě tu mám pár zajímavostí, za které děkuji Robovi:
Zpráva o napadění Avril pochopitelně obletěla celý svět a tak obrovský nárůst zájmu o její osobu téměř trhal rekordy. Avril se v pondělí stala nejvyhledávanější novinkou na světových vyhledávačích google a yahoo. Dokonce se její singl I'm With You objevil na iTunesv žebříčku Top 200 iTunes songs. Asi se všichni shodneme, že je smutné, při jaké příležitosti se tohle všechno děje...
zdroj: a-lavigne.blog.cz
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama