TSC 2012

14. listopadu 2011 v 16:55 | Smiukey |  The Secret Circle
Včera jsem viděla 9. díl The Secret Circle a tento rok je to poslední epizoda :(( další díly se začnou vysílat až 5. ledna 2012 u nás 6. ledna .. né až tak pozdě :(


Více o tom co se bude dít v příštích epizodách v celém článku


KDO JE DALŠÍ BLACKWELLOVO DÍTĚ? Těsně před koncem epizody, lovec čarodějnic Isaac vypustil bombu: V Kruhu je další potomek Blackwella! Tak to musí být Faye, že? Koneckonců, její matka jím byla posedlá a tmavovlasá holka se dovede dostat do potíží. " Vznik druhého potomka Blackwella bude odhalen v pravý čas, " dráždí Miller. Předtím, než se tak stane, bude Faye nadále frustrovaná tím, že Cassie může dělat kouzla sama. " Faye se bude snažit hledat alternativní způsoby, jak se oddělit od skupiny a najít vlastní sílu, což bude mít pravděpodobně hrozné následky pro ostatní.
JE JOHN BLACKWELL STÁLE NAŽIVU? Může Cassie objevit, že její tajemný taťka skutečně přežil požár před 16 lety? Miller je opatrný ohledně tohoto tajemství, ale slíbil, že v budoucích epizodách " se dozvíme více o jeho původu a co se s ním vlastně stalo." Konečné zjištění, kdo je její otec, dovede Cassie k tomu, "že pochopí něco o sobě, co doposud nevěděla." říká Miller.
JE JAKE NADOBRO PRYČ? Naše magická koule říká, " že to není možné." Ačkoliv jeho představitel Chris Zylka je jen host- zatím! "Doufáme, že ho využijeme ve více epizodách" prozrazuje Miller. "Právě teď si představujeme, že je z kola ven." Pokud se eventuálně vrátí, Miller varuje, že Jake stále nemusí být důvěryhodný, i když se snažil zachránit Cassie. "Pokud se Jake snažil vést ztracenou Cassie, věřím, že to chtěl udělat, ale myslím, že by mohl obětovat zcela jiný Kruh," vysvětluje. " On je stále záhadný." Mezitím bude Jakova absence " otevřením možnosti" romantických variací pro Cassie, které obsahují i něco potenciálního s Adamem.
PROČ LOVEC ČARODĚJNIC NEZABIL JAKA? Vedoucí Isaac "si byl spojením s Jakem velmi jistý," vysvětluje Miller. " Nezabije ho, protože ví, že Jake má stále hodně síly, kterou může využít." Pokud jde o tajemnou radu, kterou zmiňoval Isaac, jejich historie " bude překvapující a vrátí se zpět déle, než si kdokoliv teď myslí."
JAKOU KATASTROFU ZPŮSOBÍ KOUZLO? Charlesovo kouzlo bude pokračovat v dělání nepořádku s Jane, stále budou přibývat nejasnosti. " Bude to způsobovat bezprostřední problémy mezi Charlesem a Dawn," říká Miller. Je to ošidná situace pro ty dva, ale může být rovněž hrozná i pro Cassie. " Poslední člen rodiny se jí vzdaluje, a to jí drasticky zasáhne."
NEJDRAŽŠÍ MAMČA. Někdo by měl vzít na vědomí narůstající chování: Charlesova matka. " Je naštvaná," říká Harold. " A je v tom hodně dobrá." Nemluvě o tom, že ona je velmi silná Starší, "možná silnější, než jsme viděli u Henryho a Jane. Bude mít určité schopnosti vnímat věci," dodává Miller. Mamča bude mít důvod zůstat, kvůli Charlesovu rodičovství.
ČERSTVÉ MASO. V estrogenové show je těžké dostat dávku testosteronu. "Přijde mnoho žhavých kluků" směje se Miller. " Jsou právě teď v autobuse. Přicházejí z Friday Night Lights." On možná žertoval, ale sexpot opravdu přichází. Jak jsme poprvé hlásili Gray Damon zamířil do Chance Harbor jako " velmi nebezpečný chlapec" říká Miller. " Je sebevědomý a arogantní a má jiný druh energie, než kterou jsme zatím viděli. Jednu z našich postav to k němu bude táhnout způsobem, který by mohl být katastrofální pro některé z našich dalších postav."
MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK. S bratrancem Melissy, který nabízí " pěkné rozptýlení" pro Dianu, Adam konečně pochopí, že je opravdu mezi nimi konec. To znamená dobrou věc pro fanoušky Adama a Cassie.
NOVÉ TŘETÍ KOLO. Nickova smrt stále ovlivňuje Charlese a Dawn, proto budou nuceni hledat podporu v nepravděpodobném příteli: Ethanu Conantovi. " On se stane hráčem v tomto zápase o moc," škádlí Miller. Mezitím, děti začnou mít podezření, že jejich rodiče něco vědí o jejich čarodějnickém jednání " v příštích pár epizodách a to zejména ve 13."
ZPÁTKY DO MINULOSTI. Zajímá vás, co se stalo před 16 lety? Miller nabízí tohle: " Velmi brzy na sklonku nového roku, začneme poznávat více z minulosti, než doposud." Harold s žertem dodává pro fanoušky TVD " Tato celá událost byla dokumentována na jeskynních kresbách." A přestože v poslední době, se show odchyluje od knih LJ Smith z nichž vychází, Miller slibuje, že příští várka epizod bude obsahovat více z knih, zvláště ukázky z minulosti.
SPECIÁLNÍ HOST - SMRTKA. Magie může mít pro někoho fatální následky. " Když si začnete s touhle věcí hrát, můžete se spálit." varuje Miller a dodává: "Smrt přichází."

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama