Krásní mrtví - Arizona 2.díl

27. prosince 2011 v 21:54 | Smiukey
Kniha Krásní mrtví se jménem Arizona v podtitulku je druhý díl napínavé romantické série. Stejně jako první díl o Jonasovi knihu napsala Eden Maguire.

Krásní mrtví ukazují, co vše dokáže zármutek provést s lidmi a čeho všeho jsou pod jeho vlivem schopni. Na Ellerton High se děje něco zvláštního, během jednoho roku zemřeli čtyři studenti. Jedním z nich byla Arizona. Utopila se v jezeře a policie její smrt vyhodnotila jako sebevraždu.


Není to vůbec pravděpodobné, protože Arizona byla rázná, cílevědomá a sebevědomá dívka. Nedostupná kráska a královna střední školy neměla problémy. Proč by páchala sebevraždu?
Darina ji znala a nevěří, že její smrt byla dobrovolná. Už jednou uzavřela dohodu s pánem krásných mrtvých Hunterem. Povedlo se jí objasnit záhadu Jonasovy smrti, podaří se jí totéž u Arizony? Její milovaný Phoenix se vrátil ze záhrobí, je to stále on, a přitom není. Jeho srdce nebije a v žilách neproudí krev. Na jednu stranu chce být statečnou a milující přítelkyní, na druhé straně je jen naivní a ztrápená dívka, která se cítí být svým okolím naprosto nepochopená.
 


Komentáře

1 Radka Radka | E-mail | 3. ledna 2014 v 18:52 | Reagovat

prosím ťa kto zabil Arizonu ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama