Krásní mrtví - Jonas 1.díl

27. prosince 2011 v 21:54 | Smiukey
Je to fakt dobrá knížka kdo má rád knihy s tématikou jako jsou padlí andělé, upíří, nemrtví atd. tak tohle je přímo pro ně .. Je mi jedno že na netu to komentou jako nudnou knihu pro nenáročné čtenáře, ale to je jedno at mě klidně někdo nazývá 'nenáročným čtenářem' pardon že knihy Harryho Pottera jsou pro mě náročné a musím u toho hodně přemýšlet (což mě zrovna moc dobře nejde :D). Mě to stačí, podle mě je to dokonalý příběh a není ohraný..

PO UPÍRECH PŘIŠLI ANDĚLÉ (a andělé jsou lepší :DD)

Krásní mrtví je nová romantická sága Eden Maguire o lidech, kteří zamřeli za neobvyklých okolností a nebylo jim po smrti dovoleno přejít dál.
Vracejí se tedy zpět na náš svět obdaření nadpřirozenými schopnostmi, andělskými křídly a malým tetováním, které je jejich společným znakem. Jejich úkolem je dokončit své poslání a objasnit záhadné okolnosti své smrti.


První díl Krásní mrtví Jonas nás uvede do děje celého příběhu a spolu s dívkou Darinou prožíváme její smutek nad skonem její životní lásky. Jaké je její překvapení, když se jí její kluk zjeví a zasvětí ji do tajemství krásných mrtvých. Během posledního roku zemřeli kromě Darinina přítele ještě čtyři její spolužáci. Jen ona jim nyní může pomoci vyřešit, proč vlastně museli zemřít a tak jim umožnit definitivně odejít.
Jako první zemřel Jonas. Zabil se na motorce. Ale proč vlastně? Bude mít Darina dost síly, objasnit tajemství jeho smrti? A bude mít dost síly, aby navždy spojila svůj osud skrásnými mrtvými?


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama